Gelezen in Augustus 2025

Het leek er eerst naar uit dat er ook deze maand niet al teveel gelezen zou zijn. Ik deed immers twee weken over mijn eerste boek dat meteen ook mijn enige leesboek zou worden vermits ik de weken nadien overstapte op een combinatie van prentenboeken, manga’s én graphic novels. Augustus was vrijwel volledig gevuld met fantasy verhalen. Ik ben benieuwd wat ik de komende weken ga kunnen lezen.

Het monster in de Holly Library – K.A.Linde – 500p.
Magus of the Library, Vol 7 – Mitsu Izumi – 240p.
Het boze boek – Cédric Ramadier – 18p.
Het sneeuwvlokje – Benji Davies – 32p.
In een potje – Deborah Marcero – 40p.
Ekhö, de spiegelwereld #1 New York – Arleston & Barbucci – 52p.

Ekhö – #2 Paris Empire – Arleston & Barbucci – 50p
Ekhö – #3 Hollywood Boulevard – Arleston & Barbucci – 47p
Ekhö – #4 Barcelona – Arleston & Barbucci – 50p
Ekhö – #5 Het geheim van de Preshaunen – Arleston & Barbucci -48p
Ekhö – #6 Deep South – Arleston & Barbucci – 48p
Ekhö – #7 Swinging London – Arleston & Barbucci – 48p

Ekhö – #8 De sirene van Manhattan – Arleston & Barbucci – 48p
Ekhö – #9 Abidjan – Nairobo Express – Arleston & Barbucci – 51p
Ekhö – #10 Een spook in Peking – Arleston & Barbucci – 52p
Magus of the Library, Vol.8 – Mitsu Izumi – 256p.

Wat die laatste twee betreft ben ik misschien iets te optimistisch vermits ik deze nog moet lezen en het al de voorlaatste dag van de maand is. Maar ik ga er gewoon van uit dat dat me wel zal lukken.

Ik ging er foutief van uit dat Het monster in de Holly Library een hervertelling van Belle en het Beest was maar genoot desondanks van de magische en grimmige wereld waarin dit verhaal zich afspeelt.

De Magus of the Library reeks blijft heerlijk om te lezen. Ik vraag me telkens af hoeveel tijd er niet is gekropen in al die gedetailleerde illustraties.

Zowel Het Sneeuwvlokje als In een potje vond ik prachtige prentenboeken. Het eerste vooral door de illustraties en sfeer van het boek waardoor het aanvoelt als een sprookje en het andere doordat ik er mezelf in herken als iemand die graag herinneringen koestert en daardoor allerlei zaken bewaard. Niet persé in potjes maar toch.

Ekhö, de spiegelwereld was een fijne ontdekking. Manlief kocht deze stripreeks (de eerste 10 delen alleszins) op het Boekenplein en ik begon als eerste aan deze serie en las vervolgens het ene volume na het andere uit. De eerste delen vond ik het leukste en ik ben vermits ik de latere wat minder vond benieuwd of dit iets tijdelijks is of dat de komende strips wel weer dat fijne gevoel van in het begin gaat oproepen. In ieder geval is deze stripreeks een leuke combinatie van prachtige illustraties, een originele fantasy-wereld, toffe personages én heel wat al dan niet subtiele referenties die me deden lachen.

Cijfertjes:

Goodreads: 59/52 (maar eigenlijk 60 maar eentje staat niet op GR)
Gelezen boeken: 16 (plus fanfictie verhalen)
Eigen boeken:3
Geleende boeken: 13
Bladzijden: 1580p. (geen idee hoeveel bladzijden fanfictie ik las)
TBR: 175

Reacties maken me helemaal blij. Laat me dus gerust weten wat je van deze blogpost vindt.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.